Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

dobra jakość RJ45 Modular Jack na sprzedaż
Im Online Czat teraz

ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

1 2 3
ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Importer
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Csák
Ilość pracowników : 200~400
Coroczne wyprzedaże : 30Million -34Million
Rok założenia : 2002
pc Export : 70% - 80%

Zhejiang SAK Electronics Co., Ltd. została założona w 2002 roku Dongguan Hanghui Electronics Co., Ltd. jako jego spółka zależna, jest zaangażowany w projektowaniu, produkcji i marketingu sieciowego sprzętu komunikacyjnego i audioideo złącza częstotliwości. W technologii, zgodnie z trendami technologii krajowym i międzynarodowym rynku złącza i rozwijać nowe produkty, aby sprostać wymaganiom rynku. Możemy zaprojektować i wiele innych produktów rodzaje złącz, aby sprostać wymaganiom klientów na zdolność cen, jakości i produkcji.
Firma cześć dostać system zarządzania jakością ISO9001 i certyfikaty UL.
Nasze główne produkty w tym: złącza RJ11, złącze RJ45, złącze RJ45 z USB, podwójne warstwy złącza RJ45 (2xn), złącze RJ45 180 stopni i rodzajów zintegrowanego złącza RJ45 transformatora. Głównie stosowane w komputerach stacjonarnych, komputerów przenośnych; przełączniki, routery, HUB, ADSL; różnych instrumentów, automatów do gier; Urządzenia bezpieczeństwa; Telewizja sieci; food chain interfejs sieciowy.


Mamy duże korzyści w produkcji: trwa 25 dni od projektowania do próbek dostarczających. I zajmuje co najwyżej 2 miesiące, aby zakończyć cały porządek (złącza z filtrem) .While kolejności łączniki (bez filtra) trzeba tylko 2 tygodnie do końca.
Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że nasze wymagania co do jakości produktu i ochrony środowiska spełniają międzynarodowe standardy. Mamy silne siły technicznej, sprzęt do wykrywania i doskonałą jakość znakomity sprzęt do przetwarzania pleśni. Niezawodna jakość i doskonałą zdolność kredytową pozwala nam wygrać pozytywne komentarze w Hong Kongu, USA, Korei, Szwecji, UE, itp Ustaliliśmy relacji biznesowych z wielu znanych firm, takich jak Alcatel-Lucent, Flextronics, Huawei, ZTE i tak dalej ,
Produkcja znakomity, najwyższej jakości, stale zwiększały "Satysfakcja" klientów jest nasza polityka jakości, zawsze jesteśmy gotowi zapewnić Państwu najlepszą obsługę.

Szczegóły kontaktu
ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Zhao

Tel: 86-577-62358999

Faks: 86-0577-62361714

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)